OGM ORMANSPOR KAZANMAYA DEVAM EDİYOR..

  • 16.12.2018 21:59:39
  • 397 kişi tarafından görüntülendi.

OGM ORMANSPOR KAZANMAYA DEVAM EDİYOR..

OGM ORMANSPOR  73  MERSİN BŞB SPOR   69

Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden ekibimiz M.Sait Zarifoğlu Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmadan galibiyet ile ayrıldı.

EuroCup Women’s Fiba Avrupa liginde ve KBSL de,  iki kulvarda birden  mücadele eden ekibimiz emin adımlarla yoluna  devam ediyor. Hedef Avrupa’ da ve  KBSL de üst sıralarda mücadele ederek kalıcı olabilmek. Ormanspor ailesi hedeflere ulaşmak için büyük bir özveriyle çalışmalarıı sürdürürken, Üst Yönetim, Yönetim Kurulu, Oyuncular, Teknik ekip ve Tüm  taraftarlarıyla tek yürek oldu.

Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir PAKDEMİRLİ , eşi Dr. Ahu PAKDEMİRLİ  ile birlikte karşılaşmayı protocol tribününden takip etti.

Dr Bekir PAKDEMİRLİ Twitter hesabından;

"Bugün bize büyük bir basketbol keyfi yaşatan OGM Ormanspor ve Mersin Büyükşehir Belediyespor oyuncularını gönülden kutluyoruz"

masajını paylaştı  ve oyuncuları tebrik etti.

 bugün de yüzümüzü güldürdü 

Karşılaşmaya istekli bir başlangıç yapan ekibimiz savunmada ve hücumda iyi işler yaparak galibiyetlerine bir yenisini daha ekledi.

Ekibimizde Rebekah Gardner 16 sayı, 9 ribaund, 3 asist, Damla Gezgin 15 sayı, 3 ribaund, 1 asist  Aneika Henry 11 sayı, 12 ribaund ve Marie Ruzickova 10 sayı, 7 ribaund ile skora katkı sağladı.

Karşılaşmayı takip eden taraftarlarımıza teknik ekibimize ve oyuncularımıza teşekkür ederiz.